Ranking najlepszych kreatyn

Kreatyna to chyba jeden z najpopularniejszych suplementów diety po który sięgają sportowcy, aby rozbudować beztłuszczową tkankę mięśniową. Chroni przed skurczami, przeciwdziała katabolizmowu, wspomaga budowę tkanki mięśniowej, dodaje energii podczas treningu, redukuje zmęczenie oraz nawadnia komórki mięśniowe. Kreatyna pozwala również skrócić czas odpoczynku między kolejnymi seriami powtórzeń. Spora część bywalców siłowni zastanawia się jaki preparat wybrać, aby osiągi były jak największe. Wybierając odpowiedni monohydrat kreatyny należy przede wszystkim kierować się jakością oraz czystością surowca użytym do jego produkcji przez producenta. Najwyższej jakości są środki z certyfikatem jakości.

 

Poniżej przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych w 2017 kreatyn, po które sportowcy sięgają najczęściej.

 

Universal Nutrition Creatine Powder

Tego preparatu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wyprodukowany na bazie certyfikowanego monohydratu kreatyny jest wolny od jakichkolwiek zanieczyszczeń oraz domieszek. To w naszej opinii najmocniejsza kreatyna, która cieszy się od lat niesłabnącą renomą. Z powodzeniem można ją stosować podczas cyklu na masę. Universal Nutrition Creatine Powder to gwarancja jakości i satysfakcji z treningu. Preparat ma ogromny wpływ na procesy zachodzące w komórkach napełniając organizm energią. Znacząco wpływa na wzrost wytrzymałości włókien mięśniowych. To niemiecki produkt wysokiej jakości, na bazie niemieckiej opatentowanej receptury.

 

Olimp Creatine Mega Caps

To wysokiej jakości preparat w przystępnej cenie. Spore opakowanie produktu pozwala spokojnie dokończyć jeden cykl treningowy na jednym produkcie. Ten produkt to czysty monohydrat kreatyny pozbawionych żadnych ulepszeń. To dobry, sprawdzony produkt podany w przystępnej formie kapsułlki – nie wymaga rozrabiania proszku. Produkt swojego czasu narobił wiele pozytywnego zamieszania i był szeroko używany i polecany przez sportowców. Jedna kapsułka zawiera 1250mg kreatyny, która jest łatwo rozpuszczalna i wchłaniana przez tkanki. Działa antykatabolicznie.

 

The Mono SportDefinition

To suplement, który oprócz kreatyny zawiera dodatkowo kompleksową dawkę witamin z grupy B (B6, B3, B12). Te witaminy mają kluczowy wpływ na właściwy metablolizm zachodzący w mięśniach. To najlepsza kreatyna na masę, skutecznie zwiększająca wyniki podczas każdego cyklu mającego na celu znaczny przyrost masy mięśniowej. Ten suplement jest również niezastąpiony podczas stałej suplementacji, czyli stosowania małych dawek przez dłuższy czas. Jedno opakowanie to aż 143 pełne dawki. Niezwykła wydajność preparatu idzie w parze z jakością. SportDefinition The Mono ma silne działanie anaboliczne, co wpływa znacząco na przyrost beztłuszczowej, pożądanej tkanki mięśniowej. Sproszkowany specyfik można łatwo rozrobić z napojem lub z porcją białka w szejkerze. Produkt nie zawiera barwników, ani innych niepotrzebnych i niewskazanych dodatków. To czysta moc i energia pozwalająca znacząco zwiększyć osiągi.

 

Inkospor x-treme creatine

To dobra kreatyna, sprawdzony specyfik. Charakteryzuje ją maksymalny zastrzyk energii jaką otrzyma organizm podczas treningu. Kreatyna wzmacnia wytrzymałość pozwalając pokonać sportowcom kolejne bariery. Wzmaga anabolizm, daje impuls mięśniom do wzrostu. Hamuje katabolizm, czego wynikiem jest przyrost czystej tkanki mięśniowej bez grama tłuszczu. Suplement skraca czas regeneracji potreningowej, co owocuje jeszcze większymi wynikami. Preparat przeznaczony dla sportowców.

 

BioTech 100% Creatine Monohydrate

To monohydrat kreatyny o wysokim stopniu rozdrobnienia, którego skuteczność jest sprawdzona i wielokrotnie udowodniona. Hamuje katabolizm, wspiera anabolizm, skutecznie nawadnia mięśnie. To idealne uzupełnienie codziennej diety. Przeznaczony dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych. Mikronizowany monowodzian kreatyny chroni serce, reguluje poziom cholesterolu. Dodatkowo zwalcza niebezpieczne dla organizmu wolne rodniki. Zapobiega efektom utleniania podczas wymagającego wysiłku. Monowodzian kreatyny bierze udział w odbudowie, a także transporcie ATP – bez którego synteza oraz skurcz mięśnia byłby niemożliwy. Kreatyna skutecznie wiąże grupy fosforanowe. BioTech 100% Creatine Monohydrate to wysokiej jakości kreatyna, która stwarza środowisko, które sprzyja syntezie protein. To preparat o legendarnej już czystości monohydratu, co gwarantuje wyjątkowe wyniki i najwyższą formę podczas regularnych treningów.

 

Kreatyna znajduje zastosowanie w sporcie wyczynowym od ponad 20 lat. Przez ten czas została gruntownie przebadana pod względem braku negatywnych skutków dla organizmu. Substancja jest w 100% legalna i całkowicie bezpieczna. Coraz nowocześniejsze formy kreatyny są coraz bardziej stabilne chemicznie i cechują się coraz to większym wpływem na osiągi sportowe. Warto być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w dziedzinie monohydratów kreatyny, aby mieć pewność, że dostarczamy organizmowi to, co najlepsze. Mamy nadzieję, że powyższy kreatyna ranking 2017 pozwoli Wam podjąć właściwą decyzję podczas wyboru odpowiedniego suplementu diety i w ten sposób maksymalne zwiększenie osiąganych wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *